+420 603 215 890

pekarek@vrata-pekarek.cz

Centrální vysavače

Princip činnosti

Přestaňte přemisťovat prach kolem sebe a začněte vysávat s HUSKY.

Manipulaci s těžkým a rozměrným vysavačem nahraďte lehkou a ohebnou hadicí. Přestaňte za sebou vozit špatně pohyblivý vysavač, který do všeho naráží a hrozí poškození v interiéru. Jinými slovy řečeno, méně uklízení a více času na něco jiného.

Rozdíl je veliký. Klasický vysavač zpětně vyfukuje do prostoru prachové mikročástice a víří prach, který ještě není vysátý a ten pak znovu cirkuluje ve vzduchu. Nový centrální vysavač HUSKY odstraňuje veškerý prach beze zbytku, pohltí dokonce i ty nejmenší částečky. Vyfukování přefiltrovaného vzduchu ven mimo obytné prostory je nejúčinnějším nástrojem pro likvidaci i těch nejmenších alergenů a roztočů.

Agregát centrálního vysavače se nainstaluje ve sklepě, garáži, dílně, sušárně, ve skříni atp... Odtud je vedeno potrubí k vysávacím zásuvkám rozmístěných po domě tak, aby 9,5m dlouhá hadice dosáhla všude tam, kde je potřeba vysávat. Přes kontakty v zásuvce a bezpečný 24V okruh se sepne výkonný motor centrálního vysavače. Vysávání probíhá v tichosti a bez námahy. Systém lze doplnit instalací štěrbiny v kuchyňské lince, která slouží k rychlému úklidu v kuchyni.

 

 

Legenda ke schématu:

  • Agregát je umístěn v nebytovém prostoru (garáž, sklep, kotelna atp.)
  • Systém se spíná zasunutím hadice (9,5m) do vysavačové zásuvky.
  • Úklid je tichý a snadný.
  • Velkou výhodou HUSKY je i možnost vysávání vody.
  • Přefiltrovaný vzduch je vyfukován mimo objekt - nevíří se prach

 

 

 

Agregáty dělíme dle principu vysávání:

  • suché vysávání
  • suché a mokré vysávání
  • samosplachovací vysávání

Suché vysávání

Centrální vysavač Husky Cyklon

NOVINKA! Celokovový centrální vysavač s osvědčeným průmyslovým motorem značky DOMEL, samočistícím filtrem a opravdu tichým chodem za příznivou cenu je tu! 

Agregát určený pouze pro suché sání, má velikou nádobu 34,4l a konstrukcí středového samočistícího filtru, podporujícího cyklonové proudění v nádobě se samočistícím efektem pro filtr. Ten je v případě potřeby možné vyprat v pračce a tím mu vrátit kdykoliv parametry filtru nového. Z původního modelu Aircyklon si zachoval Husky Cyklon tu nejdůležitější část, kterou je spolehlivý a bezporuchový průmyslový motor DOMEL s nezávislým chlazením Bypass a výkonem 590 Airwatt.

Je určen pro malé a střední RD a byty do 380 m2 podlahové plochy. Univerzální systém lze použít s nebo bez filtračního sáčku. Pokud je užíván s filtračním sáčkem, probíhá dvojí filtrace, která zajišťuje bezkonkurenční kvalitu vzduchu a zabraňuje kontaktu s prachem a alergeny, k této vysavačové jednotce si můžete vybrat z pestré nabídky příslušenství. Také lze mezi sebou kombinovat sady BW a LV pokud bude požadována druhá sada pro garáž, nebo patro domu.

Záruka: doživotní

Centrální vysavač Husky Cyklon

CYK-160I-EU-H

16 995 Kč bez DPH
20 394 Kč s DPH

 

Suché a mokré vysávání

Centrální vysavač Husky Pro 10

Tradiční a oblíbený agregát pro suché i mokré sání. Odolný víceúčelový centrální vysavačový systém. Usnadňuje údržbu tvrdých povrchů a umožňuje rychlé vysoušení mokrých povrchů, jako jsou všechny hladné povrchy a dlažby. Bezkonkurenční sací výkon pro tekutiny i pevný odpad. Samočistící, permanentní, superodolný polyesterový filtr pro zachycení prachu, pylu a dalších alergenů.

Záruka: doživotní

 

 

 

Centrální vysavač Husky Pro 10

P10-150I-EU-P

23 995 Kč bez DPH

28 794 Kč s DPH

Samosplachovací vysávání

Princip vysávacího systému HUSKY 

Základní princip je stejný jako u běžných centrálních vysavačů HUSKY. Nasávaný vzduch je po přefiltrování vyfukován ven mimo objekt. Vtip je v tom, že u nového HUSKY H2O, je během vysávání přiváděna do sacího otvoru vysavačové jednotky voda v regulovatelném množství, která nasávané nečistoty okamžitě zvlhčuje a tím zabraňuje víření prachu v nádobě. Podle množství přiváděné, nebo nasávané vody se automaticky při dosažení určité hladiny v odpadní nádobě vysavač vypne a nečistoty odtečou zředěné do kanalizace. Jednoduchá síťka uvnitř nádoby zachycuje větší předměty a popřípadě nechtěně nasáté cennosti. Tento jedinečný bezfiltrový systém zaručuje 100% průtok vzduchu po celou dobu úklidu.

AA130E 

 Absolutní kontrola nad prachem
 Eliminace bakterií a roztočů

  Protialergický Integrovaný vysávací systém HUSKY H2O

 100% sběr nečistot a prachu
 Automatický odvod do kanalizace

Integrovaný vysávací systém HUSKY H2O

Centrální vysavač Husky H2O odvádí nečistoty do kanalizace a přefiltrovaný vzduch vyfukuje ven mimo objekt. Tímto jednoduchým principem se efektivně odvádí veškerý prach včetně roztočů a alergénů mimo obytné prostory bez jakékoliv možnosti zvíření těchto částic a navrácení zpět do uklízených místností. S velmi lehkou vysavačovou hadicí, která je dlouhá 9,5m, lze většinou z jedné zásuvky vysát celé patro. Dalšími možnostmi HUSKY H2O jsou vysávání i většího množství vody třeba z okolí bazénů a při napojení speciálních nástavců na rozvod teplé, nebo studené vody i aktivní mytí a čištění podlah, či čalounění, s následným odsátím do systému centrálního vysavače. Tento jedinečný systém má široké uplatnění v kancelářích, v dílnách, autoservisech, pensionech a rodinných domech.

Centrální vysavač Husky H2O 10

Agregát pro suché i mokré sání s odtokem vysávaných nečistot do kanalizace. Centrální vysavačový systém, který dokáže umývat, vysávat, odvodňovat a vysušovat povrchy, vše v jednom. Pro rodinné domy, autoservisy, prodejny, pensiony s plochou do 500 m2. Spolu s prachovými částicemi je do systému vstřikována voda, která částice rozpouští a automaticky je odvádí do kanalizace.

Oproti jiným výrobkům na trhu je osazen průmyslovým motorem AMETEK Lamb o průměru turbíny 18 cm, která je oproti malým motorům (14cm) mnohem spolehlivější a umožňuje poskytování doživotní záruky.

Záruka: doživotní

Jednomotorová jednotka s motorem 1550W s 3ST turbínou o průměru pouze 14,6 cm, sacím výkonem 447Airwatů a sacím podtlakem 3,48 m/H2O.

 

 

 

 

Centrální vysavač Husky Pro 10

H10-130I-EU-W

54 395 Kč bez DPH

65 274 Kč s DPH

Motor je srdcem HUSKY

Naše by-pass motory mají oddělené chlazení. To znamená, že motor se ochlazuje naprosto čistým vzduchem z místnosti ve které se nachází, nikoliv nasávaným vzduchem, jako je tomu u většiny domácích vysavačů.

Soft start - novinka mezi centrálními vysavači!

Výkonné motory, které jsou používány u běžných centrálních vysavačů jsou nejvíce zatěžovány při spínání systému. V tomto okamžiku vzrůstá proudové zatížení a dochází k největšímu opotřebovávání uhlíků a mechanických částí motorů. Jedině u centrálních vysavačů HUSKY byl tento problém vyřešen pomocí elektroniky s příznačným názvem SOFT START, která plynule rozbíhá motor a prodlužuje významně jeho životnost.

Automatic Stop

Všechny motory HUSKY jsou vybaveny systémem AUTOMATIC STOP chránícím motor před poškozením. Uhlíky mají prodlouženou životnost na 600 motohodin. Součástí dodávky je i náhradní sada nových uhlíků na dalších 600 hodin v ceně dodávky.

Protože těmto motorům 100% věříme, dáváme záruku 5 let.

Nové vysavačové zásuvky HUSKY

Dovozce centrálních vysavačů Husky ve spolupráci s předním světovým výrobcem firmou ABB Elektro-Praga vyvinula v designové řadě TIME a ELEMENT zásuvku pro centrální vysavače HUSKY. Lze ji začlenit do skupinových rámečků s jinými slaboproudými a silnoproudými zásuvkami a spínači. Navíc je k dispozici široká barevná škála. Tak proč nemít doma vše perfektně sladěné?

Pro váš centrální vysávací systém HUSKY si můžete vybrat nepřeberné množství příslušenství.

Pro jednoduchost a ekonomickou výhodnost jsme pro vás připravili několik sad včetně hadice a základních vysávacích hubic. Zde je ukázka sady pro suché sání v několika délkách hadic.

Sada příslušenství DRY KIT


Ergonomická vypínačová
hadice O 35 mm,
dl. 9,1m

BIG-H30


Klasická sací hubice
ACC-0484


Sací hubice pro rychlý
úklid 36 cm
ACC-0491

Hubice na sedací soupravy
ACC-0495


Kartáč kulatý štětinový
na prach

ACC-0502


Teleskopická tyč
aluminiová

ACC-0511


Štěrbinový nástavec dl.
20 cm

ACC-75-NOIR


Univerzální držák příslušenství

ACC-74-NOIR


Věšák na hadici drátěný

ACC-01


Taška na doplňky

ACC-0963

Sada DRY KIT s různými délkami hadic 
TPP-H01-002 DRY KIT 7,6 m 3490,-
TPP-H02-002 DRY KIT 9,1 m 3690,-
TPP-H03-002 DRY KIT 10,6 m 3890,-
( ceny jsou bez DPH ) 

Instalací centrálního vysávacího systému HUSKY výrazně urychlíte a usnadníte úklid vašeho domu.
Nenechte si ujít možnost vypracovat nezávaznou cenovou nabídku našimi technickými poradci.

Kde nás najdete?

logo

Adresa společnosti

Náměstí 12/14
594 01 Velké Meziříčí