www.vrata-pekarek.cz

Brány

Fotogalerie

Posuvné

Posuvné samonosné brány patří k nejčastěji použivanému typu. Předností je jejich nenáročnost na údržbu v zimních měsících. Další velkou výhodou je to, že nezabírají při otevření žádné místo. Nejdůležitější částí brány jsou rolny a C-profil. Tyto komponenty používáme od firmy Rolling Center, která patří mezi největší výrobce v Evropě. Tím je zaručena vysoká kvalita mechanických částí celé brány při dlouhodobém používání.

Pohony posuvných bran

V sortimentu máme pohony jak pro privátní, tak i pro průmyslové brány. Pohony bran se vyznačují vysokou spolehlivostí s minimální údržbou. Pro jednodušší orientaci jsme pro Vás připravili sady pohonů včetně řízení a nutného příslušenství. Pořízením sady současně uspoříte finanční prostředky.

Křídlové

Křídlové brány díky své vysoké estetické úrovni zůstávají stále v oblibě. Jejich předností je, že nepotřebují žádný prostor do boku na odjezd. Rovněž zde používáme komponenty od firmy Rolling Center.

 

Pohony křídlových bran

I zde jsme pro Vás připravili sady pohonů včetně řízení a doplňků. Určení správné sady ovlivňuje samozřejmě hmotnost křídla, délka křídla a také vzdušnost výplně. Konrétní řešení konzultujte s našimi odbornými techniky, kteří Vám rádi bezplatně poradí.

 

Všechny typy pohonů na brány lze snadno sladit s vašimi ovladači na garážová vrata. Takže vám bude stačit jeden vícekanálový ovladač a nebudete muset sebou nosit více typů ovladačů. S dálkovými ovladači můžete také ovládat elektrickou zabezpečovací signalizaci nebo osvětlení, záleží jen na vaší fantazii.

Nabídka

Akce

8.2.2018
Stavební výstava v Třebíči

Jako již každoročně jsme se zůčastnili Stavební výstavy v Třebíči, která ...

9.11.2017
Akce dálkový ovladač zdarma

Při objednávce vrat LOMAX Delta a LOMAX Praktik s pohonem Marantec Comfort ...

9.11.2017
Ovládání rolet a venkovních žaluzií pomocí chytrého telefonu zdarma

Při zakoupení předokenních rolet nebo venkovních žaluzií v počtu 5 a více ...

Kontakt

Telefon: 566 535 312

Mobil: 603 215 890

E-mail:
pekarek@vrata-pekarek.cz

Mapa

ZDE NÁS NAJDETE: